05.05.2020
Машинен инженер - механик, КОРПОРАТИВНА СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2300 до 2600 BGN (Бруто)

Машинен инженер - механик

Фирма "Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД лидер в сферата за подбор на персонал, обучение и развитие на КСО, търси за свой клиент, производствена компания, отговорен и мотивиран служител за позицията на:

Описание на позицията:

- Планира, организира и контролира профилактичната, превантивна и аварийна поддръжка на оборудването;
- Планира и организира дейностите на екипа;
- Разработва бюджета за ремонтна дейност и следи разходите по него;
- Разработва плановите графици за ремонт;
- Обезпечава машините с резервни части, консумативи и инструменти;
- Отговаря за спазването на бюджетната рамка за планираните и непланирани престои на оборудването.

Изисквания към кандидата:

- Висше техническо образование – машинен инженер;
- Много добри теоретични познания по специалността;
- Опит в планирането, организирането, изпълнението и контрола на ремонтна дейност се смята за предимство;
- Владеене на английски език е задължителен;
- Компютърни умения - MS Office.

Други:

- Много добри организационни умения;
- Умения за управление на хора и работа в екип;
- Способност за работа под напрежение;
- Работа в условия на непрекъснат производствен процес;
- Енергия и мотивация за придобиване на нови знания и умения и поемане на повече отговорности в организацията.

Компанията предлага:

- Дългосрочна работа в международна компания;
- Конкурентно възнаграждение;
- Безплатни храна и транспорт, както и други социални придобивки;
- Въвеждащо обучение и възможности за развитие.

Ако проявявате интерес към отворената работна позиция, кандидатствайте с прикачено СV.

"Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД притежава лиценз за подбор на персонал N: 2082/19.7.2016г
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

При кандидатстване за позицията, вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните Ви данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Общия регламент за защита на личните данни /GDPR/. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; евентуално бъдещо подписване на трудов договор или друг вид договор. Поемаме отговорността да обработваме личните Ви данни, като гарантираме тяхната защита като тайна от трети лица. Информираме Ви, че имате право на достъп до личните си данни и правото да изисквате тяхното коригиране или заличаване, като го заявите на e-mail на компанията.
Съгласявате ли се КСО ЕООД да обработва вашите лични данни за целите на осигуряване на временни, срочни или постоянни възможности за работа и работа;
За целите на изпращане на сигнали относно наличните позиции; за целите на оценка (включително с автоматизирани средства) на профили и професионални умения за оценка на индивидуалните планове за развитие и кариера; и с цел записване и участие в курсове за обучение и оценяване (както е описано подробно в Известието за поверителност)
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласявате ли се КСО ЕООД да обработва вашите данни само ако е строго необходимо и за целите, описани подробно в Известието за поверителност

КОРПОРАТИВНА СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за КОРПОРАТИВНА СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ ЕООД
Всички обяви на КОРПОРАТИВНА СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ ЕООД