05.05.2020
Техник системи сигурност, СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Месторабота Плевен; Постоянна работа; Пълно работно време

Техник системи сигурност

"СОТ" ЕООД е най-голямата охранителна компания в страната и лидер в бранша на Балканския полуостров. Във връзка с разширяване на дейността, фирмата търси да назначи техник на СОС за работа в гр. Плевен.

Професионални умения и отговорности :
• Техническа поддръжка на сигнално охранителни системи, централизиране,
видео системи, контрол на достъп;
• Монтаж и програмиране на сигнално охранителни системи;
• Контакт с клиенти за изграждане и поддръжка на оборудването.

Изисквания:
• Средно образование с техническа слаботокова специалност е предимство;
• Да познава и ползва електронно-измервателната апаратура – работа с калкулатор, мерни единици за вид и сила на тока, напрежение, мощност;
• Да е наясно с основните закони в електротехниката и електрониката;
• Комуникативност, коректност и умения за работа в екип;
• Шофьорска книжка, активен шофьор с минимум една година стаж;
• Компютърна грамотност;
• Чувство за отговорност и дисциплина;
• Професионален опит на подобна позиция е предимство;

Ние Ви предлагаме:
• Заплащане, над средното за бранша;
• Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение;
• Начално и продължаващо обучение и професионално развитие на служители, показали сериозно отношение към работата.

Можете да кандидатствате за позицията като включите в кандидатурата си актуална автобиография и снимка. "СОТ" ЕООД си запазва правото да се свърже и покани за интервю само одобрените по документи кандидати.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. "СОТ" ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.

СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Всички обяви на СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД