04.05.2020
РАБОТНИЦИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО, ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Месторабота Ямбол; Постоянна работа; Пълно работно време

РАБОТНИЦИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО

Във връзка с разширяване на своето производство, Предприятие за преработка на маслодайни култури и производство на олио и шрот/кюспе набира работници на следните длъжности:

- оператор на машина; оператор на зърноразтоварище; работници в производство; работници на ръководна длъжност; заварчици ; електротехници; строителни работници. оператор Бутилиране;

Изисквания:

- умение за работа в екип;
- опит на длъжността, за която кандидатствате е предимство;
- съответното образования, за длъжността за която кандидатствате;
- добри комуникативни умения.

Отговорности и задължения:
- следи за работата на машините и съоръженията ;
- спазва хигиенните и технологичните изисквания свързани с производството на продукта;
- извършва определени задачи свързани с конкретната длъжност;

Фирмата предлага:
- отлично заплащане;
- дългосрочна заетост;
- много добри условия за работа;
- транспортните разходи се поемат от фирмата;
- възможност за професионално развитие в утвърдена за отрасъла си компания;
- Парични бонуси се заплащат в размер по взаимно споразумение
- Заплатата се увеличава с около 50-100лв годишно
- Осигуровките са както е по закон на пълната заплата

Oбявата е подходяща за жени, при следните условия:
- че няма проблем да работят главно с мъже, дневни и нощни смени, повдигане на тежки предмети- около20кг. около 5% от времето.

В предприятието са налични следните големи и тежки машини: помпи, тръби, топлообменници, компресори, агрегати, спирателни кранове, мелница, преса, вибрационни сита, филтри, редлери, елеватори, цистерни, сепаратори, бъркалки, изсушители и др.
Повечето от хората ни не са имали опит преди да ги назначим и са се научили на място за около месец.
Вашата работа ще е свързана с около една четвърт от тези машини, тъй като имаме 4 цеха. Около 2% от времето се налага да се вдигне/вдига нещо тежко около 18кг.

Очакваме вашите документи: Автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.
Документите ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Договорът ще бъде сключен с Геострой Инженеринг ЕООД МОЛ: Моньо Тодоров

Кандидатствай по тази обява
ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Всички обяви на ГЕОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД