24.03.2020
★★★★★ СКЛАДОВ РАБОТНИК, ТРАНСКАПИТАЛ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Фирма "Транскапитал" ЕООД търсим да назначи отговорни и лоялни служители на позицията СКЛАДОВ РАБОТНИК

Отговорности:

• Изпълнение на заявки-точно и в срок.
• Товарене, разтоварване, вътре-складово движение според процедурите на фирмата;
• Проверява съответствието между натоварените стоки и документацията, както и вида и качеството на събираната стока;
• Физическа проверка на складовата наличност;
• Поддържа реда и хигиената в разпределения му район.

Изисквания:

• Средно образование.

Ние предлагаме на нашите служители:
• Редовно изплащане на възнаграждението;
• Трудов договор;
• Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера;
• Сигурно работно място, възможност за развитие;
• Допълнително здравно осигуряване и покриване на медицински разходи.

При проявен интерес от Ваша страна, изпратете професионална автобиография с актуална снимка. Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Складова база:
- гр.София, бул."Ботевградско шосе" 247.

Кандидатствай по тази обява
ТРАНСКАПИТАЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ТРАНСКАПИТАЛ ЕООД
Всички обяви на ТРАНСКАПИТАЛ ЕООД