24.03.2020, Ref.#: 10122019_2
Електротехник промишлено оборудване, ОЛИВА АД
Месторабота Разделна; Постоянна работа; Пълно работно време

Електротехник промишлено оборудване

Ние сме бързо развиваща се група, лидер в областта на търговията със зърно, търговия и преработка на маслодайни култури. За нашия нов завод до с.Разделна, община Белослав, област Варна търсим мотивиран и амбициозен кандидат за длъжността Електротехник промишлено оборудване.

Изисквания :
• Образование: висше или средно техническо
• Комуникативност и умение за работа в екип.
• Необходим трудов стаж: 3 години по специалността

Основни отговорности на длъжността:
• Осигурява и следи за безаварийната и надеждна работа на електрооборудването и съоръженията
• Участие в монтажа на нови възли и производствени линии и настройка на параметрите на различните елементи в тях – инвертори, PID контролери, PLC системи.
• Извършва всички видове ремонтни работи по електрическата инсталация, както и на апаратури, уредби, табла и прибори.
• Изучава регламентите, инструкциите и ръководствата за експлоатация и ремонт на всички използвани технологични машини.
• Участие при изпълнението на ремонтни дейности на оборудването - текущо обслужване, периодични, планови и аварийни ремонти.

Ние предлагаме:
• Динамична и предизвикателна работа в професионален екип и отлична работна среда;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Атрактивно възнаграждение;
• Пакет социални придобивки;
• Осигурен транспорт по линиите Провадия-Разделна и Варна-Разделна;

Ако сте заинтересован/а от нашето предложение и сте готов да приемете предизвикателството, ние очакваме вашето актуално CV. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация е конфиденциална и ще се третира според ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ОЛИВА АД  Известие за нови обяви
Повече за ОЛИВА АД
Всички обяви на ОЛИВА АД