24.03.2020
★★★★★ Техник, механик на камиони, BTR BULGARIA EOOD  Вижте визитка на компанията
Месторабота Wexford / Ireland; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2400 EUR (Бруто)

Техник, механик на камиони

БТР България ЕООД набира техници, механици за работа в сервиза в Ирландия

Отговорности:

- Всички видове ремонти по каросерия и ходова част на влекачи и ремаркета;
- Поддържа и се грижи за поверените му инструменти, машини и оборудване;

Изисквания:

- Добро ниво на английски език се счита за предимство;
- Диплома или сертификат, удостоверяващ, че кандидатите са квалифицирани механици;
- Добри технически познания по устройството на камиони и хладилни ремаркета се счита за предимство;
- Опит в диагностиката се счита за предимство;
- Желание за работа в екип;

Това, което ние предлагаме:

- Постоянна работа;
- Трудов договор с БТР България ЕООД;
- Три месеца престой, един месец отпуск;
- Транспорта от и до Ирландия е за сметка на компанията;
- Осигурена квартира и квартирни разходи.

Заплащане - 9 до 12 евро на всеки изработен час!
Минималните работни часове са 40 на седмица със възможност за повече по желание.

Моля изпращайте вашите CV - та с подробна информация за стаж и квалификация. Всички кандидатури се разглеждат спрямо българското законодателство.

Кандидатствай по тази обява
BTR BULGARIA EOOD  Известие за нови обяви
Повече за BTR BULGARIA EOOD
Всички обяви на BTR BULGARIA EOOD