23.03.2020
Оперативен счетоводител, ТГС ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1000 BGN (Нето)

Оперативен счетоводител

Търговска фирма търси да назначи оперативен счетоводител.

Основни задължения:
• Извършва дейности свързани с ежедневната обработка и своевременното осчетоводяване на всички първични и вторични счетоводни документи във връзка с отразяването на специфични счетоводни операции.
• Изготвя ежемесечно регистрите по ЗДДС /дневници и справка декларация по ЗДДС/ и отговаря за коректността на подадената информация и подаването й в срок.
• Подаване и получаване на документи от името на дружеството, както по ел. път, така и на хартиен носител
• Осъществява предварителен, текущ и последващ контрол по отношение на всички първични и вторични счетоводни документи в съответствие с изискванията на Закона за счетоводството, ЗДДС и с оглед на всички изисквания на законодателството.
• Обработва банкови извлечения
• Следи плащания от клиенти и към контрагенти
• Изготвяне на ведомости за работна заплата и други дейности, свързани с ТРЗ;
• Изготвяне ежемесечни финансови и счетоводни справки и отчети.
• Участва активно в месечно и годишно приключване за целите на местното законодателство
• Kомуникация с държавни институции, в т.ч. НАП, НОИ, ТР и др.;
• Комуникация с клиенти, доставчици, банки и институции в процеса на работа;

Позицията предлага:
• Трудов договор, съобразно българското законодателство;
• Работа на пълен работен ден;
• Конкурентно заплащане;
• Коректни трудови отношения.

Основни изисквания:
• Висше икономическо образование, специалност "Счетоводство" е предимство;
• Добро познаване на българското данъчно, трудово и социално законодателство и нормативната уредба в областта на счетоводството;
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Компютърна грамотност - MS Office, Internet, умения за работа със счетоводен софтуер АЖУР и ОМЕКС 2002;
• Аналитичност, отговорно отношение към работата, внимание към детайлите;
• Комуникативност и способност за работа в екип;
• Прецизност, поемане на отговорност и самостоятелност в работата;
• Владеенето на английски език е предимство.

За да кандидатствате по тази обява изпратете автобиография и актуална снимка.

Кандидатствай по тази обява
ТГС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ТГС ЕООД
Всички обяви на ТГС ЕООД