20.03.2020, Ref.#: 2020-0007
★★★★★ СПЕЦИАЛИСТ КАЧЕСТВО АНАЛИЗ НА ДАННИ, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота Радиново; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

СПЕЦИАЛИСТ КАЧЕСТВО АНАЛИЗ НА ДАННИ

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания:

  • Висше образование;
  • Владеене на немски език - писмено и говоримо – ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Много добри компютърни умения – MS Office;
  • Добри комуникационни умения.

Предимства:

  • Предишен опит в управление на качеството/анализ на данни;
  • Владеене на инструменти /SPC, Power BI/;
  • Владеене на английски – писмено и говоримо – ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Техническо образование.

Задължения:

  • Изготвяне/анализиране на статистики за качеството на текущите проекти – детайли, възли и уреди, съгласуване и въвеждане на коригиращи и превантивни мерки;
  • Изработване и периодична актуализация на статистики, инструкции, планове за контрол и други документи;
  • Въвеждане на нови методики/програми за проверка и контрол на детайли, възли и уреди;
  • Участие в нови проекти - изготвяне и следене на документи, статистики и превантивни мерки в областта на качеството;
  • Други задачи в областта на осигуряване на качеството.

Ние предлагаме:

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи:

  • Aвтобиография и мотивационно писмо.

Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД