20.03.2020
★★★★★ Регионален търговски мениджър, ДОБРУДЖАНСКИ ХЛЯБ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Регионален търговски мениджър

Фирма "Добруджански хляб" АД търси да назначи Регионален търговски мениджър за Логистичен център гр. София.

Задължения:

Осъществява организация и контрол върху дейността на повереното му търговско представителство в град София и региона.
Отговаря за изпълнението на търговските цели на дружеството за съответния регионален пазар и канали на реализация, успоредно осъществява контрол върху разходите за дейността.
Ръководи екип от търговски представители, шофьор-пласьори, складови и административни служители.
Внедрява и съобразява фирмените политики, свързани с развитие на продуктовото и клиентско портфолио, вътрешната комуникация, целеполагане и управление на персонала.
Работи директно с ключовите клиенти за региона.
Отговорен е за воденето на документооборота, свързан с изпълнението на ангажименти по договори, търговски и маркетингови споразумения, съгласно вътрешния фирмен ред и изскванията за счетоводна отчетност.
Изгражда контакти с настоящи и потенциални клиенти, води преговори за условия по договори, търговски сделки, доставки и начини на плащане.
Следи динамиката на пазара, прави анализ на пазарната среда - клиенти, конкуренти, заплахи и възможности, дава предложения за оптимизиране на продажбите на звеното.

Изисквания:

Опит в търговията с бързооборотни стоки.
Административни, организационни и лидерски умения.
Да познава пазара и спецификите на различните канали на реализация.
Ориентираност към резултатите
Добри познания в работата с Excel/Word
Активен шофьор
Опит на подобна позиция е предимство
Висше образование

Компанията предлага:

Интересна, динамична и отговорна мениджърска позиция
Въвеждащо обучение
Адекватно за длъжността възнаграждение
Служебен автомобил
Възможност за дългосрочна кариера в компанията

Кандидатствай по тази обява
ДОБРУДЖАНСКИ ХЛЯБ АД  Известие за нови обяви
Повече за ДОБРУДЖАНСКИ ХЛЯБ АД
Всички обяви на ДОБРУДЖАНСКИ ХЛЯБ АД