20.03.2020
САНИТАР-ТРАНСПОРТЬОРИ, АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК ЕАД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

САНИТАР-ТРАНСПОРТЬОРИ

Аджибадем Сити Клиник ЕАД е най-голямата група от лечебни заведения с водеща пазарна позиция в България. Веригата е част от глобална здравна група - IHH Healthcare Berhad (“IHH”). IHH ръководи интегрирани здравни дейности и свързаните с тях услуги и е второто по големина в света публично здравно дружество.

Аджибадем Сити Клиник ЕАД притежава 4 лечебни заведения с над 750 легла и 4 медицински центъра, в които работят над 2500 човека, 700 от които са лекари, водещи специалисти в своите области. Здравната група предлага уникални за България технологии и медицински услуги. Във веригата са и единствените три болници в България, акредитирани от Joint Commission International (JCI) с най-високия стандарт за качество и безопасност в областта на здравеопазването.

За едно от лечебните си заведения на територията на София Аджибадем Сити Клиник ЕАД търси да назначи САНИТАР-ТРАНСПОРТЬОРИ.

Основни задължения:
• вътрешен транспорт на пациенти или оборудване на територията на болницата;
• физическа работа, свързана с транспортиране на пациенти на стречери или инвалидни столове.

Изисквания за заемане на длъжността:
• завършено основно образование;
• комуникативност и умение за работа в екип;
• добро отношение към пациентите;

Ние Ви предлагаме:
• работа в посветен екип от професионалисти;
• работа на смени;
• сигурно и редовно заплащане;
• допълнително здравно застраховане за сметка на работодателя;
• възможност за допълнително здравно застраховане на членовете на семейството на служителя;
• безплатен транспорт от и до станции на втори метро диаметър на Софийско метро;
• професионално обучение и развитие в едно от водещите лечебни заведения в страната и на Балканите.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Аджибадем Сити Клиник ЕАД е администратор на лични данни и ще обработва предоставената от Вас информация само и единствено за целите на подбора на персонал. За повече информация относно начина на обработване на личните данни, може да прочетете на сайта на дружеството.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК ЕАД

Кандидатствай по тази обява
АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК ЕАД
Всички обяви на АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК ЕАД