19.03.2020
Дизайнер, КРОС ПРИНТ ЕООД
Месторабота Созопол; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Дизайнер

Магазин KROS за продажба на дизайни за тениски
търси дизайнер за град Созопол!

Датата на започване зависи от Вашите възможности!
Подходяща работа за хора, които имат интерес към дизайна и могат да общуват с клиенти !

ИЗИСКВАНИЯ:
- способност за поемане на отговорност;
- отлични комуникативни умения и организационни качества;
- Работа със Corel Draw - обучение

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Изработване на ЛОГО - надписи на векторна програма ;
- Приемане на индивидуални поръчки от клиентите;
- щампиране на тениски

Осигурява:
- Лична квартира
- ТД, СО,
- Заплата + % от оборота
- интернет и музика в магазина
0898697909

Кандидатствай по тази обява
КРОС ПРИНТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КРОС ПРИНТ ЕООД
Всички обяви на КРОС ПРИНТ ЕООД