18.03.2020
Продавач - консултант в РАБОТИЛНИЦА за ТЕНИСКИ, МУЛТИПЛАСТ ООД
Месторабота Приморско; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Продавач - консултант в РАБОТИЛНИЦА за ТЕНИСКИ

Работилница за дизайни на тениски KROS
в Приморско търси Продавач - консултант .

ИЗИСКВАНИЯ:
- способност за поемане на отговорност;
- отлични комуникативни умения и организационни качества;
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Приемане на индивидуални поръчки;
- изработване на надписи на тениски на програма;
- щампиране , опаковане;
Не е трудно подходящо е за тези, които предпочитат да постоянно да правят нещо по време на работа

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Т.Д, Р.З, +%,
- квартира
- интернет в магазинa
- отлични условия за работа
- одобрените задължително преминават през обучение
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ
- Автобиография със снимка

Кандидатствай по тази обява
МУЛТИПЛАСТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за МУЛТИПЛАСТ ООД
Всички обяви на МУЛТИПЛАСТ ООД