18.03.2020, Ref.#: VR 2
★★★ ОБЩ РАБОТНИК ТОВАРО-РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ, ЛАЛОВ И ВАЧЕВ ЕООД
Месторабота Враца, МАЙСТОР ЦВЕТКОХРАНИТЕЛНО-ВКУСОВА ЗОНА (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1000 BGN (Нето)

ОБЩ РАБОТНИК ТОВАРО-РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ

"Лалов и Вачев" ЕООД е една от водещите фирми в производството и търговията с месни продукти с марката “Майстор Цветко“ . Успехът на компанията е съвкупност от високи технологии, качество и не на последно място високо квалифициран персонал.
Кандидатствайки за тази позиция, Вие можете да станете част от голямото семейство на „ Лалов и Вачев” ЕООД.

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

*Извършва работи по приемане, товарене, разтоварване и складиране на стоки, суровини и материали в хладилни помещения. Товаро-разтоварните дейности се извършват с ръчно водим електрокар.
*Пренася с ръчно водим електрокар или транс палетна количка необходимите за дневното производство месни суровини.
*Изпълнява второстепенни дейности, като разопаковане и подреждане на месните суровини.
*Отговаря за подредбата и хигиенното състояние на хладилните камери и приемна рампа.
*Работното време е пет дни седмично – от 7.30 часа до 16.30 часа.

ИЗИСКВАНИЯ:

*Средно или основно образование.
*Професионален опит- опита на подобна позиция е предимство.
* ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА И ОТГОВОРНОСТИ :
-Отговорност и съвестно отношение към работата.
-Умение за работа самостоятелно и в екип.
-Комуникативност и отговорно отношение към задълженията.
-Физическа издръжливост и добро здравословно състояние.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

*Възможност да станете част от млад и енергичен екип.
*Възможност да разширите своя опит.
*Отлични работни условия и работа в компания с високи стандарти.
*Безплатен обяд и безплатно работно облекло, пране и гладене.
*Ежеседмично безплатно раздаване на фирмени продукти.
*Мотивиращо възнаграждение с възможност за допълнителни бонуси.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, очакваме Вашата автобиография в сайта jobs.bg или на място в производствената база на фирмата гр.Враца, Хранително-вкусова зона.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ЛАЛОВ И ВАЧЕВ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛАЛОВ И ВАЧЕВ ЕООД
Всички обяви на ЛАЛОВ И ВАЧЕВ ЕООД