16.03.2020
★★★★★ Специалист по оценка на съответствието на Съоръжения под налягане, ISET s.r.l
Дистанционна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Заплата от 1500 до 2500 BGN (Бруто)

Специалист по оценка на съответствието на Съоръжения под налягане

Позиция: Специалист по оценка на съответствието на Съоръжения под налягане
Specialist in conformity assessment of Pressure Equipment

Главни дейности:

I. Оценяване и проверка на съответствието на съоръжения под налягане със съществените изисквания, определени в:
- ДИРЕКТИВА 2014/68/ЕС „СЪОРЪЖЕНИЯ ПОД НАЛЯГАНЕ”
- НАРЕДБА ЗА СЪЩЕСТВЕНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ И ОЦЕНЯВАНЕ НА СЪОТВЕТСТВИЕТО НА СЪОРЪЖЕНИЯТА ПОД НАЛЯГАНЕ
II. Работа в строго съответствие с изискванията на Системата за управление на оценка на съответствието, съгласно БДС EN ISO / IEC 17065: 2012, действаща във фирмата.
III. Подготовка на съответните Експертизи и Доклади за оценка на съответствието на съоръжения под налягане, издадени от дружеството в съответствие с изискванията, приложими за нотифицирания орган на ЕС (NB).
IV. Отговорности относно техническите аспекти на работата, извършена от Нотифицирания орган или поискани от клиенти.
V. Бизнес пътувания

За да може да изпълнява горепосочените задължения по подходящ начин, кандидатът трябва да има като минимум:

а) Магистърска степен по машиностроене или по-висока, специалност: Хидравлика или друга ревалентна, в областа на съоръженията под налягане
б) 5-годишен опит в областта на машиностроенето – съоръжения под налягане
в) Опит в оценката на техническите проекти в областта на съоръженията под налягане
г) Опит в изпитване на съоръжения под налягане
д) Опит с ЕС / BG / ISO стандарти в областта на съоръженията под налягане
е) Много добър английски език, писмен и говорим
ж) Инициатива, гъвкавост, независимост, самочувствие.

Предимство ще имат кандидатите с:

- Знания и опит, свързани с ДИРЕКТИВА 2014/68/ЕС „СЪОРЪЖЕНИЯ ПОД НАЛЯГАНЕ” и НАРЕДБА ЗА СЪЩЕСТВЕНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ И ОЦЕНЯВАНЕ НА СЪОТВЕТСТВИЕТО НА СЪОРЪЖЕНИЯТА ПОД НАЛЯГАНЕ
- Опит на подобна позиция в нотифициран орган/контролен орган/ лаборатория за изпитване на съоръжения под налягане
- Добро познаване на съответните хармонизирани стандарти на ЕС
- Сертификати за PT ниво II, MT ниво II, UT ниво II; и ASME, или API 510, 570, 653
- Владеене на немски, руски, турски, испански и др. езици

На служителя ще бъде предложено:
Трудов договор – 8ч., 4ч. / граждански договор /рамков договор – работа по Заявка
Гъвкаво работно време
Дистанционна работа
Много добро заплащане
Ще бъдат разглеждани само европейски формат CV, подадени на български и английски език.
С одобрените кандидати по CV ще се свържем, за провеждане на интервю в офиса на фирмата, в София.

Кандидатствай по тази обява
ISET s.r.l  Известие за нови обяви
Повече за ISET s.r.l
Всички обяви на ISET s.r.l