16.03.2020
★★★★★ Технически ръководител, ЛИНЕРА ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 3000 BGN (Нето)

Технически ръководител

Строително-инвестиционна компания с опит в областта на изграждането на луксозни жилищни сгради, търси да назначим служител на позиция "Технически ръководител".

Отговорности и задачи:

- Техническо ръководство и контрол по изпълнение на строителният обект;
- Планира, организира, ръководи и контролира цялостната дейност по изпълнение на обекта ;
- Отговаря за качественото и своевременното изпълнение на СМР на обекта;
- Разпределяне работата на строителните бригади и подизпълнители;
- Пряко ръководи работническите екипи и следи за безопасността и хигиена на труда;
- Наблюдава работата на строителната площадка и осигурява работа по линейния график за обекта;
- Организира воденето и съхраняването на цялата техническа документация;
- Техническо планиране и предвиждане на предстоящи СМР;
- Следене на подизпълнители за налични необходими предпазни средства и инструктажи на
обекта във връзка с охрана на труда и противопожарна защита;
- Съставяне на текущи количествени сметки за извършени СМР.

Изисквания:

- Образование - висше или средно специално строително.
- Опит на позиция технически ръководител минимум 10 г. - жилищно строителство или ръководене на строителен обект;
- Познаване на нормативна база в строителството;
- Компютърна грамотност
- Добри организационни умения;

При интерес от Ваша страна, моля изпратете:

- Диплома за завършено образование.
- Допълнителни квалификации, ако имате такива.
- Автобиография, налични препоръки, актуална снимка и мотивационно писмо.

Контакт ще бъде установен с кандидатите, одобрени по документи.
Предоставените от Вас данни ще бъдат разгледани конфиденциално във връзка с осъществяване на настоящия подбор
и няма да бъдат разпространявани под каквато и да е форма.

Кандидатствай по тази обява
ЛИНЕРА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИНЕРА ЕООД
Всички обяви на ЛИНЕРА ЕООД