16.03.2020, Ref.#: БП2001
★★★★★ СТАЖАНТ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, Баущоф + Метал ООД
Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1300 BGN (Нето)

СТАЖАНТ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Баущоф + Метал е европейски лидер в областта на търговията с материали за сухо строителство и довършителни работи. В България компанията търси да назначи:

Задължения и отговорности:

- работа с клиенти;
- продажби;
- развтие на знанията.

Изисквания:

- високомотивирана и целенасочена личност, организирана и с развито чувство за отговорност;
- отлични комуникативни умения и желаниe за работа с хора;
- шофьорска книжка;
- техническото или архитектурно образование е предимство;
- владеенето на английски или немски език е предимство.

Ние Ви предлагаме възможност да работите в млад и динамичен екип, в модерна и мотивираща среда, където да разгърнете свободно Вашите възможности и сами да определяте бъдещето си.

Задължителни документи за кандидатстване: CV и мотивационно писмо.

Кандидатствай по тази обява
Баущоф + Метал ООД  Известие за нови обяви
Повече за Баущоф + Метал ООД
Всички обяви на Баущоф + Метал ООД