11.03.2020, Ref.#: MP-Sf
★★★★★ МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, ФЬОНИКС Фарма ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен дистрибутор на фармацевтични продукти, медицински изделия и консумативи. Нашата мисия е да „доставяме здраве” в цяла Европа, следвайки визията си да бъдем предпочитан партньор в здравеопазването, посветени на клиента.

Фокусирани сме към устойчив растеж чрез непрекъснато усъвършенстване. Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с тяхното развитие градим успешното развитие на цялата компания.

Настоящото ни търсене е за Медицински представител за София и региона.

Отговорностите на позицията:
  • Осъществява пряка комуникация с цел представяне на продуктите от портфолиото на компанията, създава и поддържа дългосрочни партньорски взаимоотношения с лекари и фармацевти;
  • Планира и отчита извършените посещения в съответствие с поставения маркетингов план;
  • Събира информация и проучва фармацевтичния пазар;
  • Предлага оферти, свързани с промоционални активности по продукти към аптеките в поверения му регион;
  • Организира регионални срещи с лекари и фармацевти, изнася продуктови презентации;
  • Участва в научни форуми, конгреси и конференции.

Изисквания към кандидатите:
  • Висше образование –  Медицина, Фармация, релевантно образование с природо-научна насоченост или 2 години опит на същата позиция;
  • Опит на търговска позиция (предимство е опита във фармацевтичния бизнес);
  • Възможност за пътувания в региона и валидна шофьорска книжка;
  • Добро владеене на английски език;
  • Компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel, Power point), Internet.

За успешното изпълнение на позицията са необходими:
  • Много добри умения за организация и планиране. Инициативност;
  • Умения за самостоятелно вземане на решение и решаване на проблеми;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Отлични презентационни умения;
  • Постоянство и последователност в постигането на резултати;
  • Желание за работа с хора и готовност за работа в екип;
  • Отговорност към резултата, честност, лоялност.

Ние предлагаме:
  • Работа в стабилна международна компания с водещи позиции на пазара в Европа;
  • Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти;
  • Обучение, въвеждащо в естеството на работа;
  • Развитие в областта на продажбите;
  • Мотивиращо възнаграждение.

Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
“ФЬОНИКС Фарма” ЕООД, град София, ул. “Околовръстен път” № 199А, вписано в Търговския регистър под ЕИК: 203283623, като администратор на лични данни поема отговорността да обработва личните Ви данни, като гарантира тяхната защита.
За целите на подбора на персонал, ние обработваме Вашите лични данни, съдържащи се в автобиографията Ви. Това могат да са Вашите имена, дата на раждане, снимка предоставена от Вас, данни за контакт, адрес, образование, професионален опит и допълнителна информация, предоставена по Ваша преценка. Предоставените от Вас данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор за позицията, за която кандидатствате.
Основание за обработване на личните Ви данни е предприемането на стъпки, по Ваше искане, преди сключването на договор. В случай на отказ на кандидатурата Ви, личните Ви данни ще бъдат заличени в срок от 6 месeца след приключването на процедурата по подбор.
Иматe право на достъп, коригиране, изтриване на личните Ви данни или ограничаване на обработването, имате право на защита по съдебен или административен ред, в случай, че правата Ви са били нарушени. Имате право на преносимост на личните Ви данни, като изискате личните Ви данни да бъдат предоставени както на Вас, така и на посочено от Вас лице или организация.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ФЬОНИКС Фарма ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ФЬОНИКС Фарма ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФЬОНИКС Фарма ЕООД
Всички обяви на ФЬОНИКС Фарма ЕООД