11.03.2020
Асистент на Ръководител "Проекти", Национална овцевъдна и козевъдна асоциация
Месторабота Велико Търново; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1200 BGN (Бруто)

Асистент на Ръководител "Проекти"

Национална овцевъдна и козевъдна асоциация /НОКА/обединява над 2000 члена. Асоциацията участва в множество национални и международни проекти и защитава интересите на сектора. Ние работим за професионално единство, колегиална солидарност и сътрудничество, взаимопомощ и обмен на информация между членовете на сдружението, повишаване на конкурентоспособността на овцевъдните ферми в страната, защита и контрол на произхода, качеството и автентичността на произвежданите и търгуваните в България продукти, добити от овце.
За по-ефективно изпълнение на тези и други цели, които сме си поставили, имаме нужда от Асистент на Ръководител "Проекти".

Ако обичате предизвикателствата, умеете да работите в екип, обичате целите и гоните докрай изпълнението им, мотивиран сте и плувате в свои води, когато имате няколко задачи едновременно, ще сме щастливи да ви посрещнем в екипа си. Ще работите с енергични колеги, в позитивна атмосфера и приятелска среда. Предлагаме ви конкурентно възнаграждение, възможности за много пътувания и контакти, личностно развитие и обучения, бонуси. Основни цели на длъжността включват изпълнение на поставените задачи в офиса и от прекия ръководител. Ефективност и креативност при работата, в съответствие с политики на асоциацията. Подпомагане работата на Ръководител отдел "Проекти", разделяне на отговорностите за по-ефективното им изпълнение.

Основни задължения:
- Работа по проекти на асоциацията – национални и международни;
- Изпълнение и развитие на отделните проекти в срок;
- Администриране и подготовка на договори, споразумения и документи;
- Управление на административни процедури с институции;
- Изготвяне и комплектоване на процедури;
- Работа с членовете на асоциацията;
- Чести командировки в страната.

Нашите изисквания:
- ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН опит в работа с документи и процедури;
- Отличен английски език ще се счита за предимство;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Самоинициативност и последователност при изпълнение на отговорностите;
- Готовност за чести командировки в страната и чужбина;
- ОТЛИЧНА компютърна грамотност;
- Опит при кандидатстване и реализиране на проекти ще се счита за предимство;
- Шофьорска книжка, кат. Б.

Дружеството предлага:
- Добри условия на труд;
- Динамичен работен процес;
- Работа в мотивиран екип;
- Професионално развитие.

Ще се радваме да разгледаме Вашата автобиография и мотивационно писмо. Може да ги изпратите до нас като натиснете бутона „Кандидатствай за тази обява“.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Национална овцевъдна и козевъдна асоциация  Известие за нови обяви
Повече за Национална овцевъдна и козевъдна асоциация
Всички обяви на Национална овцевъдна и козевъдна асоциация