10.03.2020, Ref.#: 040320
Анкетьор, Ипсос ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Анкетьор

Ипсос България- международна компания за маркетингови проучвания набира ентусиазирани хора за работа по проекти.

Обичате да задавате въпроси и да получавате отговори. „Не“ е дума която не ви плаши.

Чувствате се удобно да разговаряте с различни хора на различни теми, дори и когато не ги познавате.

Имате предишен опит и добри комуникационни умения.
Нямате опит, но сте активни и отговорни и имате време и лични качества, които да инвестирате.

Ако работата ви се струва интересна, моля изпратете ни вашата автобиография и контакти.

Предлагаме ви възможност да станете част от нашия екип

Описание:
- подбор и инт рвюиране на участници в продуктови тестове, тестове на концепции и други.
- попълване на отговорите на участниците в специална платформа, създадена за тази цел.

Отговорности: Стриктно следване и спазване на специфичните изисквания на проекта и поставените цели. Спазване на работния график, отговорност към екипа и качеството на резултатите.

Заплащането е на проект. Тип на договор- граждански договор

Изисквания: Езикова култура, основни компютърна умения и желание за работа в екип.
За контакт: Ани 0894 304407

Кандидатствай по тази обява
Ипсос ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Ипсос ЕООД
Всички обяви на Ипсос ЕООД