10.03.2020
★★★★★ Регионален търговец, Южна България, АГРЕДО ЕООД
Дистанционна работа; Пълно работно време

Регионален търговец, Южна България

Регионален Търговец

Агредо е фирма за търговия на Семена и Листни Торове. Ние искрено вярваме в модерното развитие на българското земеделие. Нашата компания се развива динамично и желае да увеличи екипа си като търси мотивирани кандидати от Южна България за позицията:

Регионален Търговец, Южна България

Отговорности:
- Продажба на Семена и Торове
- Увеличаване на продажбите на фирмата в региона
- Активното търси и привлича нови клиенти;
- Създаване и поддържане на Демо Опити
- Създаване и поддържане на база данни за клиенти
- Проследяване на доставките по клиенти
- Информира Управителя за всички тенденции на пазара

Изисквания:
- Висше Агрономическо образование се счита за предимство
- Предишен опит в търговията и работа с клиенти се счита за предимство
- Отлични търговски умения ориентирани към резултати и високи стандарти при работа с клиенти
- Способност за определяне на приоритети и спазване на крайни срокове
- Познания за MS Office
- Комуникативност и умение за работа в екип
- Чисто шофьорско досие

Ние Ви предлагаме:
- Възможност да предизвикате компанията с професионализма си
- Отворени възможности за професионално развитие
- Професионална работна атмосфера
- Ефективни Обучения
- Атрактивно заплащане
- Служебен телефон, автомобил и др.

Ако проявявате интерес, моля изпратете Вашето CV с посочен телефон и e-mail за връзка, мотивационно писмо и актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Месторабота: Регионалния търговец,Южна България .

Кандидатствай по тази обява
АГРЕДО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АГРЕДО ЕООД
Всички обяви на АГРЕДО ЕООД