10.03.2020
Координатор дейност, ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНД ЗА ВРАЦА  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 600 BGN (Нето)

Координатор дейност

Обществен дарителски фонд за Враца е сдружение в обществена полза основано април 2018г. Мисията на ОДФ за Враца е да подпомага и подкрепя общности, които се обединяват около общи цели за развитие на Община Враца и подобряват живота на гражданите по устойчив и етичен начин.

Основни изисквания:
Средно образование
Работа по проекти (проектен мениджмънт)
Умения за справяне с проблеми
Добри комуникативни умения
Управление на времето
Компютърна грамотност на високо потребителско ниво

Предимства:
Предишен сходен опит
Висше образование
Ползване на английски език

Отговорности към координатор на ОДФ:
Помага активно за постигане целите на организацията: популяризиране на ОДФ, привличане и поддържане на партньорства, организиране на събития на ОДФ, организиране на дарителски акции и инициативи, идентифициране и сформиране на групи от заинтересовани страни в приоритетните сфери (образование, туризъм, работа с младежи)
Изпълнява всички оперативни задачи
Организиране на ОС и други срещи на членовете на ОДФ
Събиране на членски внос

Позицията е за пълен работен ден с нетно заплащане 600лв/месец.

Ако отговаряте на посочените изисквания и тази позиция представлява интерес за Вас, моля подайте CV и мотивационно писмо

Кандидатствай по тази обява
ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНД ЗА ВРАЦА  Известие за нови обяви
Повече за ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНД ЗА ВРАЦА
Всички обяви на ОБЩЕСТВЕН ДАРИТЕЛСКИ ФОНД ЗА ВРАЦА