09.03.2020
★★★★★ Системен администратор Microsoft Dynamics Navision, ЛАЙМ ГРУП ООД  Вижте визитка на компанията
Дистанционна работа; Непълно работно време; Подходяща и за студенти

Системен администратор Microsoft Dynamics Navision

Фирма "Лайм Груп" ООД търси да назначи "Системен администратор" на  Microsoft Dynamics Navision 2015 и LS Retail.

Описание на позицията:
- Осигурява и поддържа безпроблемната работа на Microsoft Dynamics Navision 2015 и LS Retail;
- Отговорно се ангажира с изпълнението на всички възложени проекти, в рамките на определения график и в съответствие с правилата и процедурите на компанията;
- Приоритизира потребителските заявки и отговаря на всяка от тях по определения график;
- Ако е необходимо, проверява редовно и отстранява проблеми в сървърите на Navision.

Изисквания за длъжността:
- Университетска степен по информационни технологии, математика или друго подходящо
- 1+ години професионален опит в настройката, поддръжката, персонализирането и подобряването на продуктите от гамата Microsoft Dynamics NAV/AX/365/Business Central
- Microsoft Dynamics сертификати ще се счита за предимство;
- Познания в основните процеси в предприятията (търговия на дребно,счетоводство, финанси, покупки, склад) ще се счита за предимство;
- Задълбочени познания по SQL, МS SQL;
- Опит с облачни услуги на Microsoft

Ние предлагаме:
- постоянна работа /с възможност дистанционна/;
- конкурентно заплащане по договаряне;

Кандидатствай по тази обява
ЛАЙМ ГРУП ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛАЙМ ГРУП ООД
Всички обяви на ЛАЙМ ГРУП ООД