09.03.2020, Ref.#: LC_Esp
★★★★★ Юрисконсулт, ХИДРОЕНЕРГИЙНА КОМПАНИЯ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Испански, Английски

Юрисконсулт

Поради разширяване на дейността, правният отдел на дружеството търси отговорен служител, който да се присъедини към екипа на длъжност „Юрисконсулт“. Позицията е подходяща за кандидати с опит, висока мотивация за развитие и желание за дългосрочен ангажимент.

Основни задачи на позицията:
Участва в преддоговорни и договорните отношения с чуждестранни и местни контрагенти.
Прави редакции на проекто-договори, дава становища и предложения.
Следи, управлява и подпомага изпълняването на подписаните договори;
Дава правни становища за правилното протичане на съответната дейност, съобразно договора, законовите изисквания и разпоредби в съответната държава, в т.ч. за визов режим, разрешителни за работа в чужбина, условия и ред за регистриране и учредяване на дружества, филиали и представителства в чужбина и свързани с това регистрации и действия;
представителство на дружеството пред държавни и частни институции съобразно дадените пълномощия.

Изисквания към кандидатите:
Висше юридическо образование и придобита юридическа правоспособност.

Отлично владеене на испански език, ползване на английски и/или други чужди езици ще се счита за предимство.
Опит на подобна позиция свързана с управлението на международни договори и/или проекти за изграждане на възобновяеми енергийни източници ще се счита за предимство.
Добра компютърна грамотност, включително MS Office Word, Excel.
Много добри комуникационни умения.
Гъвкавост, адаптивност, умения за приоритизиране на задачите и внимание към детайлите.
Отговорност, лоялност и умения за работа в екип.
Способност за справяне с паралелни задачи и за адаптиране към бързо променяща се среда.

Предлагаме:
Възможност за придобиване на много практически умения в областта на правото и управлението на международни договори.
Работа в изключително динамично развиваща се компания, в млад екип с разнообразни интереси, който се стреми непрестанно да развива себе си не само професионално, но и като личности.
Възможност за работа по казуси на мястото на изпълнение на проекта.
Възможност за израстване в екипа, както и развитие на лични и професионални умения.
Данните, които кандидатът предоставя, ще бъдат използвани само и единствено за целите на подбор по настоящата обява.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ХИДРОЕНЕРГИЙНА КОМПАНИЯ АД  Известие за нови обяви
Повече за ХИДРОЕНЕРГИЙНА КОМПАНИЯ АД
Всички обяви на ХИДРОЕНЕРГИЙНА КОМПАНИЯ АД