09.03.2020, Ref.#: S02
★★★★★ ПАЗАЧ - ПОРТИЕР, Профилинк ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ПАЗАЧ - ПОРТИЕР

Фирма "ПРОФИЛИНК" ООД е водещ български производител на РVС профили за прозорци и врати, външни ролетни, вътрешни хоризонтални и вертикални щори. Нашето име се асоциира с висококачествени продукти и коректни партньорски взаимоотношения.Ние вярваме, че само чрез коректно и дългосрочно сътрудничество може да се породи истинският успех с тенденция за развитие.

Във връзка с увеличения обем на работа търсим да назначим:

Отговорности:
- Осъществява контролно-пропускателен режим;
- Следи за изправността на сигнално-охранителната техника;
- Извършва периодичен обход на територията на компанията;
- Води необходимите дневници за осигуряване на пропускателния режим;
- Раздава пропуски за влизане.

Изисквания за заемане на длъжността:
- Образование - средно;
- Опит в охранителна дейност минимум 1 година е предимство;
- Добро физическо и психическо здраве;
- Чисто съдебно минало;
- Лоялен с високо чувство на отговорност към поставените задачи;
- Умее да работи в екип;
- Работата е на сменен режим.

Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор и осигуряване;
- Дългосрочни трудови взаимоотношения;
- Работа в енергичен и мотивиран екип.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, използвайте бутон: „Кандидатствай по тази обява“.

При кандидатстване за позицията, вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните Ви данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Общия регламент за защита на личните данни /GDPR/. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; евентуално бъдещо подписване на трудов договор или друг вид договор. Поемаме отговорността да обработваме личните Ви данни, като гарантираме тяхната защита като тайна от трети лица. Информираме Ви, че имате право на достъп до личните си данни и правото да изисквате тяхното коригиране или заличаване, като го заявите на e-mail.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Профилинк ООД

Кандидатствай по тази обява
Профилинк ООД  Известие за нови обяви
Повече за Профилинк ООД
Всички обяви на Профилинк ООД