06.03.2020, Ref.#: 2003 ОСК
★★★ ОРГАНИЗАТОР СТРОИТЕЛСТВО И КОНТРОЛ / СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР /, МАГРО ТУРС ООД
Месторабота София, гр.София, ул. МАГНАУРСКА ШКОЛА 15, корпус 2, ет.3 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

ОРГАНИЗАТОР СТРОИТЕЛСТВО И КОНТРОЛ / СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР /

МАГРО ТУРС ООД, търси да назначи ОРГАНИЗАТОР СТРОИТЕЛСТВО.

Задължения и отговорности:
- Планира, организира и контролира всички необходими дейности по проектиране, придвижване на документация свързани със строителство съгласно условията на ЗУТ и ЗУЕС;
- Планира, организира, координира и контролира строителни дейности по възложени договори за изпълнение;
- Следи за наличието и подготвя заявки за необходимите за строителството материали и финансови ресурси;
- Отговаря за качественото и своевременно изпълнение на строително-монтажните, ремонтни и довършителни работи на обекта.
Изисквания:
- Образование: средно-специално строително или висше /ПГС/;
- Познаване на действащите закони в РБ свързани с работата (ЗУТ, ЗУЕС и др.)
- Опит при ръководене на строителни обекти и интериорни ремонти;
- Организационен опит, преглед на договори с подизпълнители;
- Стаж като организатор мин. 2 г.;
- Добри познания в областта на ценообразуването;
- Шофьорска книжка кат.В., с много добър шофьорски опит и възможност за интензивно пътуване в страната.

Ние предлагаме: Възможност за професионална реaлизация в успешно развиваща се компания.

Ако презентираната позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, ние очакваме Вашата подробна автобиография с актуална снимка и описание на Вашия професионален опит по години и по фирми и препоръки, ако са налични.

Информация на тел: 0889717131

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Лични данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. В автобиографията посочвайте само лични данни, които според Вас ще помогнат при кандидатстване.
Разпечатани на хартиен носител автобиографии на кандидати не започнали работа при нас, унищожаваме до един месец след приключване на подбора.

Кандидатствай по тази обява
МАГРО ТУРС ООД  Известие за нови обяви
Повече за МАГРО ТУРС ООД
Всички обяви на МАГРО ТУРС ООД