05.03.2020, Ref.#: EG
★★★ Електротехници, КОМБО НЕЙШЪН ЕООД / Комбо Консулт
Месторабота Hamburg / Germany; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2000 до 2200 EUR (Нето)

Електротехници

   Combo Consult е консултантска компания, специализирана в подбора на специалисти за сферите: Производство, Транспорт, Строителство, Търговия, Хотелиерство и ресторантьорство. Ние работим с утвърдени компании в България и други държави от Европейския съюз.

   За наш партньор в Германия - компания с национално покритие, търсим:

 ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

Какви ще са Вашите задължения:
  • Изграждане на вътрешни ел. инсталации;
  • Прокарване и свързване на кабели;
  • Монтаж на контакти, ключове и разпределителни табла.

Какви са изискванията:
  • Опит на подобна длъжност;
  • Немски език (на работно ниво);
  • Образование в сферата - предимство;
  • Отговорност и желание за работа.

Какво предлага компанията:
  • Постоянен немски трудов договор;
  • 2000-2200 Евро НЕТО стартово месечно възнаграждение;
  • Добавка за извънреден труд;
  • Здравни и социални осигуровки;
  • Съдействие за настаняване;
  • Платен годишен отпуск и детски надбавки;
  • Коректни плащания и добри условия на работа.

Интересувате ли се? Изпратете ни вашата автобиография, като използвате бутона по-долу. Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Позициите са подходящи както за специалисти с дългогодишен опит, така и за наскоро завършили професионалисти с добри познания по немски език.

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Не се колебайте да се свържете с нас за повече информация на тел. 0885066798

Лицензи N:2911 и 2963 от МТСП

Кандидатствай по тази обява
КОМБО НЕЙШЪН ЕООД / Комбо Консулт  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за КОМБО НЕЙШЪН ЕООД / Комбо Консулт
Всички обяви на КОМБО НЕЙШЪН ЕООД / Комбо Консулт