05.03.2020, Ref.#: 1
★★★ ФАЯНСАДЖИЯ С ОПИТ, Сити Билд Студио ООД
Месторабота Варна; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Заплата 2000 BGN (Бруто)

ФАЯНСАДЖИЯ С ОПИТ

„СИТИ БИЛД СТУДИО” ООД е специализирана в търговията и услугите в строителния бранш.
Във връзка с ТЕКУЩИТЕ НУЖДИ на дейността си, фирмата търси да назначи: ФАЯНСАДЖИЯ С ОПИТ за обект, находящ се в гр.Варна

Възможно започване на работа веднага.

Характеристика на работата: направа на облицовка на стени, подове, вани, мивки

ИЗИСКВАНИЯ:
Опит на подобна позиция.
Отговорно отношение към възложената работа.

• подготовка на повърхностите на плочките-намокряне, премахване на фаски и др.; пренасяне и сортиране на плочките; пренасяне на материалите за направа на разтвор и пребъркване на разтвори; почистване на готовите облицовки и настилки след заливането;
• приготвяне на разтвори за облицовки, настилки и заливки; изкопаване на мазилка за основите на плочите и разстилане на разтворите; пробиване на отвори в плочки за аксесоари;
• направа на облицовка на стени, подове, вани, мивки; направа на корнизи,первази, холкери и др.; направа на хастар за редене на плочи и заливане на фугите

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

Качествено изпълнение на възложената работа.
Спазване на технологичния процес.

• да знае предназначението,начините и средствата за приготвяне на разтворите; видовете и предназначението на плочките за облицовка и настилка; инструментите и предназначението им при облицовки и настилки с плочки; начините за почистване на готовите облицовки и настилки;
• да знае видовете плочки и предназначението им; начините и средствата за разстилане на разтворите; начините за пробиване на отвори в плочки и изкопаване на мазилка; начините и средствата за направа на обикновена облицовка;
• да знае начините и средствата за полагане на хастари; начините и средствата за направа на проста и средно сложна облицовка и настилка; начините за направа на фугировка, полиране и шлайфане на повърхности; разчитане на планове и детайли за изпълняваните работи.

УСЛОВИЯ:

Ние предлагаме

Възможност за професионална реализация в стабилна компания с утвърдени позиции и професионализъм в областта на строителството. Много добри условия за работа.

Вид заетост:
Трудов договор и осигуровки според изискванията на законодателството на Република България
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Временна

Ниво в йерархията:
служители, работници

Трудово възнаграждение:
По договаряне и на заработка

Ако проявявате интерес към ПОСОЧЕНАТА ПОЗИЦИЯ, моля за директна връзка на телефон:0898682228 .

Кандидатствай по тази обява
Сити Билд Студио ООД  Известие за нови обяви
Повече за Сити Билд Студио ООД
Всички обяви на Сити Билд Студио ООД