05.03.2020, Ref.#: PT20-003
СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ, ОЛИВА АД
Месторабота Полски Тръмбеш; Постоянна работа; Пълно работно време

СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ

“Олива” АД е една от водещите фирми в своя отрасъл за България. Предметът на дейност на дружеството включва производство на рафинирани и нерафинирани масла, слънчогледов експелер и шрот, активна външнотърговска дейност.

За завода си в гр. Полски Тръмбеш фирмата търси да назначи :

СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ И ЕКОЛОГИЯ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Отговаря за дейността по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд в завода на Олива АД в гр. Полски Тръмбеш;
Подпомага дейностите, свързани с екологичната политика на завода – водене отчетност отпадъци, контрол емисии, шум, води и др.;
Отговаря за пожарната безопасност и съоръженията с повишена опасност в завода;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

1. Подходящо образование – инженер-химик, инженер технолог, инженер ДВГ или инженер-еколог се счита за предимство;
2. Идеалният кандидат е завършил инженер-химик.Фирмата предлага обучение по ЗЗБУТ.
4. Високо ниво на лична организираност;
5. Инициативност, комуникативност и умения за работа в екип;
6. Компютърна грамотност;
7. Отговорност, оперативност и аналитичност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Трудов договор;
• Атрактивно заплащане;
• Социални придобивки;
• Отлични условия за работа в екип от професионалисти;
• Възможност за професионално развитие;
• Транспорт.

Очакваме от кандидатите професионално и отговорно отношение към задачите и сроковете за изпълнение.

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете вашата автобиография и актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ОЛИВА АД  Известие за нови обяви
Повече за ОЛИВА АД
Всички обяви на ОЛИВА АД