05.03.2020
★★★★★ ПЕРСОНАЛЕН ТРЕНЬОР в Детски фитнес, СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС СОФИЯ – СПОРТ ЗА ВСИЧКИ
Месторабота София, бул. Черни връх 100 (виж карта); Постоянна работа; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Езици: Английски, Руски

ПЕРСОНАЛЕН ТРЕНЬОР в Детски фитнес

ПЕРСОНАЛЕН ТРЕНЬОР в Детски фитнес клуб „Оранжево детство“

Задължения:
• Провеждане на персонални тренировки с деца в зависимост от техните потребности;
• Провеждане на персонални тренировки с възрастни /при необходимост/;
• Провеждане на групови занимания, насочени към развитието на всички двигателни качества на децата, в съответствие с методиките, с които разполага веригата;

Ние предлагаме:
• Работа в екип от професионалисти;
• Периодични обучения в конкретната област;
• Кариерна перспектива и професионално развитие;
• Стабилна заплата;

Какво трябва да притежава един кандидат:
• Желание за работа – за да бъде успешен в компанията;
• Интелект – за да умее да работи с информация и новости;
• Целеустременост – за да постига резултати;
• Доброжелателност и общителност – за да взаимодейства успешно с децата, родителите им и колегите си;
• Гъвкавост – за да може бързо да се адаптира към промени;
• Отговорност – за да бъде надеждна част от екипа;
• Дисциплинираност - за да спазва правилата.

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
• Студент НСА, със завършен поне втори курс - Кинезитерапия; Спортна педагогика (висше образование – предимство)
• Познания за възрастовите особености в развитието на децата от 3 -16 годишна възраст;
• Умение за работа с деца (предишен опит – предимство);
• Познания в областта на спорта и фитнеса;
• Владеене на чужд език (английски, руски) – предимство;

Ако предложението представлява интерес за Вас, изпратете EuroPass CV, придружено с актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС СОФИЯ – СПОРТ ЗА ВСИЧКИ  Известие за нови обяви
Повече за СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС СОФИЯ – СПОРТ ЗА ВСИЧКИ
Всички обяви на СДРУЖЕНИЕ СПОРТЕН КЛУБ ОРИНДЖ ФИТНЕС СОФИЯ – СПОРТ ЗА ВСИЧКИ