05.03.2020, Ref.#: MDS/02/19
★★★★★ Монтажник на фолио, Мегалан ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Монтажник на фолио

Рекламно студио MANIA DESIGN, като част от фирма „Мегалан” ООД разширява дейността си и търси да назначи :

Монтажник на фолио (довършителни процеси в рекламно студио)

Изисквания:

∙ Опит в лепенето на фолио, довършителни рекламни и книговезки дейности и монтаж на леки рекламни изделия;
∙ Прецизност и сръчност при изпълнението на поръчките;
∙ Познаване на материалите, използвани в рекламната индустрия;
∙ Техническо мислене;
∙ Компютърна грамотност - начално ниво.
∙ Базови познания за работата на дигиталните печатни машини;
∙ Творческо и пространствено мислене;
∙ Умение за работа с ръчни и ел. инструменти;
∙ Опит с техника за довършителни дейности в рекламно студио (ламиниране, биговане, рязане и др.)

Задължения:

∙ Извършва довършителни дейности по поръчките на Рекламното студио;
∙ Спазва технологията на производството и работата на оборудването;
∙ Извършва в довършителните дейности по изготвяне на поръчките;
∙ Участва в монтажа на готовите продукти;

Ние предлагаме:

∙ Предизвикателна и динамична работа в млад екип от професионалисти;
∙ Възможност за професионално развитие и израстване;
∙ Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиенти, така и със служителите;
∙ Стандартна работна седмица.
∙ Постоянен и дългосрочен ангажимент.
∙ Позиция с мотивиращо стартово възнаграждение плюс допълнителни социални придобивки.

Ако в нашето предложението сте открили своето работно място и бихте искали да станете част от екипа на Мегалан ООД, моля изпратете актуална автобиография като посочите референтен номер на обявата, за която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Конфиденциалността на работещите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
Мегалан ООД  Известие за нови обяви
Повече за Мегалан ООД
Всички обяви на Мегалан ООД