05.03.2020, Ref.#: 2M11
★★★ МОНТАЖНИК, Инокс Комерс ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

МОНТАЖНИК

Отговорности и задължения:

- Извършване на монтажни и ремонтни дейности на парапети и конструкции ;
- Работа с различни видове инструменти, уреди и машини според установените правила;
- Стриктно изпълнение на разпорежданията на техническия ръководител;
- Спазване на производствената и трудовата дисциплина, както и изискванията на техниката за безопасност и охрана на труда.

Изисквания:
Желание за работа ;
Опит с подобна дейност е предимство;
Работа в екип и добри комуникативни умения;
Готовност за работа при неблагоприятни атмосферни условия;
Свидетелство за управление на МПС – В категория /активен шофьор/

Ние предлагаме:
Пълен работен ден
Целогодишна заетост
Постоянен трудов договор;
Възнаграждение според стандартите на индустрията;
Динамична работна среда.

Ако намирате нашето предложение за интересно, може да кандидатствате по тази обява с Ваша Автобиография и снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
Инокс Комерс ООД  Известие за нови обяви
Повече за Инокс Комерс ООД
Всички обяви на Инокс Комерс ООД