05.03.2020, Ref.#: 4
★★★★★ Технически асистент - дизайнер, ФЛЕКСПАК ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време

Технически асистент - дизайнер

Технически асистент-Дизайнер

Фирма "Флекспак" ЕООД е компания занимаваща се с флексопечат и гъвкави опаковки .
Във връзка с разширяване на бизнеса си бихме искали да Ви поканим за участие в конкурса за длъжността "Технически асистент-Дизайнер".

1. Задължения:

• Водене на кореспонденция с клиенти на фирмата;
• Приемане на поръчки
• Подготовка и проверка на файлове за печат;
• Обработка на проектите на нашите опаковки
• Обработка на технологични карти
• Помощни процеси в офиса
• Водене на техническа документация за производствените нужди
• Контролиране качеството при печат и одобрение

2. Изисквания:

• Работа с Corell Draw експерт
• Работа с Adobe Illustrator експерт
• Работад (Word, Excel, Internet);
• Умения за работа в екип;
• Желание за усъвършенстване и бързо професионално израстване;
• Способност и желание за работа в изключително динамична среда;
• Лоялност, спазване на конфиденциалност към работодателя и клиентите му;
• Знанието на чужд език ще се смята за предимство ,но не е задължително.

3. Ние предлагаме:

• Фирмено обучение в сферата на флексопечата и гъвкавите опаковки.
• Дългосрочен ангажимент на трудов договор;
• Добро и редовно възнаграждение;
• Фирмено обучение;
• Възможности за реализация;
• Коректни взаимоотношения Работодател-Служител;
• Работа в динамичен и млад и отговорен колектив;
• Регламентирана 5 дневна работна седмица с 2 почивни дни /събота и неделя/.

Кандидатствай по тази обява
ФЛЕКСПАК ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФЛЕКСПАК ЕООД
Всички обяви на ФЛЕКСПАК ЕООД