05.03.2020, Ref.#: SERVIZ
★★★★★ СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР, АКВАХИМ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР

АКВАХИМ АД е водеща фирма в областта на комплексните лабораторни решения с повече от 25 години опит на българския пазар. Поради разрастване на дейността ни търсим да назначим нов служител за длъжността „Сервизен инженер” на медицинска апаратура.

Изисквания:
• Висше инженерно или средно специално образование - технологично или техническо – електроника, електротехника, автоматизация;
• Много добър английски език (писмено и говоримо);
• Шофьорска книжка - категория B (активен шофьор и готовност за чести пътувания в страната);
• Много добра компютърна грамотност и умения за работа с технически компютърни програми/приложения;

Отговорности:
• Инсталира и осигурява безпроблемно функциониране на медицинската апаратура при клиента;
• Поддържа апаратурата чрез периодични посещения и извършване на планови профилактики;
• Консултира клиентите при възникнали проблеми с оборудването;
• Попълва сервизни протоколи за извършено обслужване на апаратите;
• При необходимост провежда обучения на търговския екип и клиентите;
• Участва в професионални събития/обучения и отговаря на технически въпроси за апаратурата.

Качества и умения:
• Да има готовност да бъде обучаван и да се самообучава;
• Да има готовност за пътуване;
• Да спазва утвърдените фирмените правила и процедури;
• Организираност и стремеж към постигане на резултати;
• Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
• Самостоятелност при изпълнение на поставените задачи;
• Желание за развитие.

Ние предлагаме:
• Въвеждащо обучение от български и чуждестранни специалисти;
• Интересна работа, която предоставя умения за повишаване на професионалната квалификация и за работа с иновативни продукти;
• Дългосрочна ангажираност в развиваща фирма;
• Работа на пълен работен ден на трудов договор;
• Конкурентно заплащане.
• Финансово стабилен и коректен работодател.
• Възможност за професионално развитие;
• Млад иновативен екип.
Ако проявявате интерес към тази позиция, е необходимо да подадете професионална автобиография на български език, препоръка и копия от диплома за завършено висше образование и други документи, доказващи квалификацията и специфични знания и умения
Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ограничен достъп, в съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и българското законодателство. Информираме Ви, че с подаването на Вашата кандидатура Вие давате съгласието си да обработим предоставените от Вас лични данни, които са необходими във връзка с подбора на персонал и сключването на трудов договор (чл. 6, пар. 1, б. „а“ от Регламент (ЕС) 2016/679). Вашите лични данни няма да бъдат предоставяни на трети лица и няма да бъдат прехвърляни на сървъри в други държави.Само кандидати, преминали предварителния подбор по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
АКВАХИМ АД  Известие за нови обяви
Повече за АКВАХИМ АД
Всички обяви на АКВАХИМ АД