04.03.2020, Ref.#: LA
★★★★★ Юрисконсулт, АРКО ИМОТИ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1800 BGN (Бруто)

Юрисконсулт

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Осъществява юридическо обслужване на сделки с недвижими имоти - изготвя предварителни договори, нотариални актове и съпътстваща документация
- Поддържа досиетата на всеки имот и актуализира всички текущи договори
- Организира защитата интересите на Дружеството по сключени договори.
- Участва в преговори при сключването на договори
- Участва в нотариални производства,
- Контактува със свързани с дейността на фирмата партньори, клиенти, нотариуси и институции. Ръководи и организира представителството на Дружеството пред трети лица, държавни органи и процесуално представителство пред съд.
- Дава становища при съставяне на актовете относно възникването, изменението и прекратяването на трудовите правоотношения, както и при налагане на дисциплинарни наказания.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Придобита юридическа правоспособност;
- Задълбочени познания и интереси в областта на вещното право, облигационното право и търговското право
- Опит в областта на недвижимите имоти; Опит във воденето на търговски преговори при сключване на сделки с недвижими имоти; Процесуално представителство;
- Умения за ефективна комуникация и водене на преговори; Отлични умения за писмено и устно изразяване;
- Отлични организационни умения и способност за приоритизиране на задачите;
- Много добре владеене на Английски език – писмено и говоримо
- Умения за работа с компютър (MS Office)

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Отлични условия на труд в опитен и мотивиран екип
- Трудов договор, постоянна работа, фиксирано заплащане и бонуси при реализирани резултати
- Възможност за професионална изява и развитие

Моля, изпращайте автобиография с актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
АРКО ИМОТИ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АРКО ИМОТИ ЕООД
Всички обяви на АРКО ИМОТИ ЕООД