12.03.2020
★★★★★ Стилист / Аранжор, ANDREWS CLUB EOOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Стилист / Аранжор

Андрюс Клуб ЕООД е динамично развиваща се компания, лидер на пазара в сферата на мъжкото облекло.
Във връзка с развитието дейността на компанията , необходимостта от увеличаване на човешките ресурси с високо квалифицирани кадри , търсим отговорни служители на позиция стилист/аранжор.

Отговорности за длъжността :

- Стилизиране на имиджови фотосесии
- Стилизиране на продуктови фотосесии
- Стилизиране на специализирани фотосесии за Facebook и Instagram
- Подпомагане при организирането на събития
- Следене на указанията за оформление на бранда
- Стилизиране на витрини и аранжиране на продукти
- Спазване на ежедневни и едноседмични срокове по дадените задания
- Подържане на добра работна среда , организираност
- Работа в екип и добра комуникация

Основни умения и изисквания :

- Усет към мода и детайл, визуална композиция , съчетани с усещана за стил
- Инициативност – идей за постоянно подобряване на визията на обектите и снимковият материал
- Способност за работа при предварително зададени срокове
- Предишен опит като стилист
- Отлична работна етика и организираност
- Отлични умения за екипна работа в динамична среда

С предимство са кандидати изпратили портфолио

Ние предлагаме :
- Вълнуваща работна среда
- Разнообразна работна среда с възможности за лична изява
- Възможност за кариерно развитие
- Адекватно възнаграждение
- Ако откривате себе си в описанието на позицията и модата е област, която Ви вълнува, то Вие сте професионалистът, когото търсим!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати за провеждане на индивидуална среща.

Благодарим за интереса и очакваме Вашите автобиографии.

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД, Андрюс се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
ANDREWS CLUB EOOD  Известие за нови обяви
Повече за ANDREWS CLUB EOOD
Всички обяви на ANDREWS CLUB EOOD