04.03.2020, Ref.#: RS - COMB
★★★ БАГЕРИСТ Комбиниран багер, РОЯЛ СПИДТРАНС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1600 до 2100 BGN (Бруто)

БАГЕРИСТ Комбиниран багер

Багерист
Основни задължения:
- Извършва подготвителни работи при изграждане на съответните обекти.
- Изпълнява изкопните и насипни работи
- Познава правилата за работа при различните видове почви
- Следи за изправността на машината по време на работа
- Вероятни командировки

Изисквания за заемане на длъжността
-Образования-средно
-Умения за работа в екип
-Професионален опит- мин. 2 год
-Документ за придобита квалификация за работа с пътностроителни машини
-Шофьорска книжка – В,C категория

При проявен интерес моля, изпращайте СV. С предимство ще се разглеждат автобиографии, придружени със снимка.

Кандидатствай по тази обява
РОЯЛ СПИДТРАНС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за РОЯЛ СПИДТРАНС ЕООД
Всички обяви на РОЯЛ СПИДТРАНС ЕООД