02.03.2020
★★★ АВТОМОНТЬОРИ, ЕВРОБИЛД ООД
Месторабота Равадиново; Постоянна работа; Пълно работно време

АВТОМОНТЬОРИ

Евробилд ООД търси да назначи автомонтьори /две лица/ с място на работа Производствена база при с.Равадиново, общ. Созопол

ИЗИСКВАНИЯ:
1.Минимално образователно равнище - завършен 10-ти клас. Предимство: средно - техническо образование или професионален опит в ремонт на машини и съоръжения.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1.Сглобяване, разглобяване, подмяна и възстановяване на износени и повредени части на различни видове моторни превозни средства и строителна механизация.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
1.Осигурен служебен транспорт до производствената база.
2.Осигуряване в пълен размер.

Лице за контакт: Ръководител транспорт, тел.0898482562 - до 18.00 часа.

Данните, които предоставят кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Уведомяваме Ви, че при кандидатстване на позицията доброволно изпращате Вашите лични данни и ние ще ги обработваме с цел набиране на персонал за тази длъжност.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЕВРОБИЛД ООД

Кандидатствай по тази обява
ЕВРОБИЛД ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕВРОБИЛД ООД
Всички обяви на ЕВРОБИЛД ООД