02.03.2020, Ref.#: B_BS
★★★ МЕНИДЖЪР ИНТЕРИОРНО СТУДИО, BOUTIQUE INTERIORS EOOD
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време

МЕНИДЖЪР ИНТЕРИОРНО СТУДИО

„Boutique Interiors“ е студио за интериорен дизайн в гр. Бургас и най-новият член в семейството на „Artstroy Group“ - строително-инвестиционна компания с установени традиции - вече 19 години на българския пазар, и с устремен поглед към бъдещето!
„Boutique Interiors” предлага цялостно интериорно проектиране на жилищни и обществени пространства, като се ангажира с пълния работен процес по изготвянето и реализирането на интериорния дизайн.

С цел оптимизиране на корпоративната структура и разширяване на дейността си търсим да назначим амбициозен и отговорен кандидат, с желание за професионално развитие, на длъжността:

Мениджър интериорно студио

Отговорности и задачи:

• Работи съвместно с екип от интериорни дизайнери;
• Организира и изпълнява всички дейности по изготвяне на интериорните проекти и тяхното изпълнение;
• Формулира концепции за интериорен дизайн;
• Умение за пресъздаване на готови помещения и декоративни елементи;
• Избира, определя и препоръчва функционални и естетични материали, мебели и изделия за интериорно оформление;
• Прилага творчески подход във визуализирането на архитектурни проекти - нестандартни и иновативни решения;
• Координира интериорното строителство и оформление;
• Следи постоянно тенденциите на пазара за вътрешно оформление и дизайн;
• Отчита извършената дейност съобразно вътрешнофирмените правила и документи;
• Работи с каталози, посещава обекти на доставчици, изисква оферти за заложени в проекта артикули;
• Отговаря за спазването на поставените срокове;
• Контролира, консултира и управлява качеството на подготвените проекти и/или извършените строителни дейности;
• Изготвя количествени и количествено – стойностни сметки, оферти, следи за строителните работи и вложените материали;
• Изисква количествени и количествено – стойностни сметки и оферти от подизпълнители, и фирми – доставчици;
• Осъществява контакт и води преговори с доставчици и подизпълнители;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Умения и изисквания:

• Висше образование - в сферата на архитектурни проекти и/или интериорен дизайн;
• Минимум 3 година опит;
• Отлично владеене на Auto CAD, MS office;
• Умения за работа със специализирани програмни продукти, периферни устройства и мултимедия;
• Шофьорска книжка – B кат.;
• Владеенето на руски, английски език са предимство.

Личностни качества:

• Комуникативност и енергичност;
• Отговорност към работния процес;
• Желание за усъвършенстване и развитие;
• Конфиденциалност при работа с поверителна информация;
• Професионално отношение към работата, прецизност, ориентираност към крайния резултат с внимание към детайлите;
• Отлични организационни умения и приоритизиране на задачите;
• Самостоятелност при вземане на компетентни решения;
• Динамична и мотивирана личност.

Ставайки част от екипа Ние предлагаме:

• Работа в модерен и добре оборудван офис, разположен на комуникативно място;
• Сигурност и стабилност, както и възможност за кариерно развитие в утвърдена строително-инвестиционна компания;
• Атрактивно трудово възнаграждение;
• Мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение и доверие;
• Постоянен трудов договор със стандартна работна седмица.

Ако имате интерес и сме успели да привлечем вниманието Ви, може да кандидатствате, като изпратите Вашата актуална автобиография на български език със снимка.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на BOUTIQUE INTERIORS EOOD

Кандидатствай по тази обява
BOUTIQUE INTERIORS EOOD  Известие за нови обяви
Повече за BOUTIQUE INTERIORS EOOD
Всички обяви на BOUTIQUE INTERIORS EOOD