14.02.2020, Ref.#: DP-Sf
★★★★★ ПРОГРАМИСТ, ФЬОНИКС Фарма ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ПРОГРАМИСТ

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен дистрибутор на фармацевтични продукти, медицински изделия и консумативи. Нашата мисия е да „доставяме здраве” в цяла Европа, следвайки визията си да бъдем предпочитан партньор в здравеопазването, посветени на клиента.

Фокусирани сме към устойчив растеж чрез непрекъснато усъвършенстване. Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с тяхното развитие градим успешното развитие на цялата компания.

За нашия oтдел Аптечен софтуер търсим професионалист за позицията:

ПРОГРАМИСТ

Отговорности на позицията:
  • Разработва и поддържа програмни продукти и бази данни;
  • Избира и съставя точните алгоритми за програмиране, тестване, отстраняване на грешки;
  • Разработва програмни решения въз основа на текущи задания и искания от клиенти и отговаря за реализацията и проследяването им;
  • Определя хардуерните и софтуерните изисквания за използване на новия софтуерен продукт;
  • Участва във внедряването на програмните продукти и отстраняването на възникнали проблеми;
  • Обучава потребителите на програмните модули и програми и ги консултира;
  • Участва в екипни проекти и задания в програмирането.

Изисквания към кандидатите:
  • Средно или висше техническо/математическо образование;
  • Опит в работата с Delphi и Java и практика в програмирането най-малко 2 години;
  • Владеенето на английски език се разглежда с предимство;
  • Комуникативност, умения за работа с хора и готовност за работа в екип;
  • Много добри умения за организация, спазване на срокове и приоритизиране;
  • Отговорност и отдаденост в работата;
  • Готовност за разработване на креативни и иновативни решения в програмирането;
  • Проактивност, инициативност и нагласа за даване на предложения за решение;
  • Желание за развитие в ИТ сферата – програмиране, поддръжка на софтуерни програми на локално и международно ниво.

Ние предлагаме:
  • Динамична и креативна работа в международна компания;
  • Възможност за споделяне на практики и решения в пряка работа с ИТ екипа на локално и международно ниво;
  •  Работа в приятелски настроен екип в подкрепяща среда;
  • Възможност за развитие, спрямо интересите и стремежите на локално и международно ниво;
  • Атрактивно заплащане и социални придибивки.

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
“ФЬОНИКС Фарма” ЕООД, град София, ул. “Околовръстен път” № 199А, вписано в Търговския регистър под ЕИК: 203283623, като администратор на лични данни поема отговорността да обработва личните Ви данни, като гарантира тяхната защита.
За целите на подбора на персонал, ние обработваме Вашите лични данни, съдържащи се в автобиографията Ви. Това могат да са Вашите имена, дата на раждане, снимка предоставена от Вас, данни за контакт, адрес, образование, професионален опит и допълнителна информация, предоставена по Ваша преценка. Предоставените от Вас данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор за позицията, за която кандидатствате.
Основание за обработване на личните Ви данни е предприемането на стъпки, по Ваше искане, преди сключването на договор. В случай на отказ на кандидатурата Ви, личните Ви данни ще бъдат заличени в срок от 6 месeца след приключването на процедурата по подбор.
Иматe право на достъп, коригиране, изтриване на личните Ви данни или ограничаване на обработването, имате право на защита по съдебен или административен ред, в случай, че правата Ви са били нарушени. Имате право на преносимост на личните Ви данни, като изискате личните Ви данни да бъдат предоставени както на Вас, така и на посочено от Вас лице или организация.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ФЬОНИКС Фарма ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ФЬОНИКС Фарма ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФЬОНИКС Фарма ЕООД
Всички обяви на ФЬОНИКС Фарма ЕООД