14.02.2020
★★★★★ Консултант връзки с клиенти с чужди езици, Top Skills Recruitment Ltd
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2300 до 3500 BGN (Бруто); Езици: Италиански, Немски, Нидерландски, Френски, Испански

Консултант връзки с клиенти с чужди езици

Готови ли сте за ново професионално предизвикателство?
Искате ли да станете част от международна компания, в която да се развивате?
Владеете ли един от тези езици: холандски, шведски, немски, френски, италиански или испански език?

Ако отговора на поне един от въпросите по-горе е положителен - не се замисляйте, а вижте какво може да Ви предложи нашият клиент с разнообразните му проекти!

Ще Ви бъде предложено:
  • Отлично възнаграждение
  • Стандартно или гъвкаво работно време
  • Разнообразни проекти
  • Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, транспортна и спортна карта,ваучери и други интересни придобивки
  • Обучения и тиймбилдинг събития
  • Работа в корпоративна, международна среда и приятелска обстановка
  • Възможности за развитие
Изисквания към кандидатите:
  • Отлично ниво на владеене на холандски, шведски, немски, френски, италиански или испански език
  • Владеене на английски език на работно ниво
  • Отлични комуникационни умения
  • Компютърна грамотност
Вашите задължения и отговорности:
  • Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията и отговаряне на запитвания по имейл, чат или телефонни обаждания в зависимост от проекта
  • Предлагане на услуги, според нуждите на нови и вече съществуващи клиенти
 Ако проявявате интерес, моля изпратете ни Вашата автобиография на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК.

Keywords: Шведски/ Sweden/ Френски/ French/ Холандски/ Dutch/ German/ Немски/ Italian/ Италиански/ Spanish/ Испански/ BPO/ Customer support
Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Top Skills Recruitment Ltd

Кандидатствай по тази обява
Top Skills Recruitment Ltd  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Top Skills Recruitment Ltd
Всички обяви на Top Skills Recruitment Ltd