14.02.2020, Ref.#: RM/SF
★★★★★ РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР "МАГАЗИННА МРЕЖА" за регион Пловдив и Стара Загора / заместване по майчинство, Билла България ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време

Билла България, част от REWE Group, е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в Европа. Наша цел е да доставяме разнообразни, свежи и висококачествени продукти – само най-доброто за нашите клиенти!

За регион София, търсим мотивирана и динамична личност, която да се присъедини към нашия екип на позиция:

РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР "МАГАЗИННА МРЕЖА" за регион Пловдив и Стара Загора / заместване по майчинство

Нашето предложение:

  • Възможност за професионално развитие
  • Адекватно оценяване на личния принос
  • Мотивиращо възнаграждение
  • Атрактивна бонусна схема
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно
  • Въвеждащо обучение
  • Коректност и надеждност в трудовите отношения

Отговорности:

  • Осигуряване на оптималното разпределение на персонала във филиала съвместно с управителя на филиала при спазване на основните статистики и трудово-правните наредби
  • Извършване на назначения, обучения, отстранявания и повишаване на квалификацията на служители, съгласно правилата и законовите наредби
  • Осъществяване на навременен контрол и налагане на основни правила и стандарти за работа при спазване на законовите наредби
  • Осъществяване контрол върху свежестта и спазването на правилата за безопасност на храните
  • Регулярен контрол върху утвърдените планове и графици относно поръчки и осигуряване на постоянна наличност (избягване на Out of Stock), спазване на планограмите, провеждане на акции по установен план, коректно етикиране на стоките и др.
  • Компетентност по всички въпроси, свързани с поверения регион
  • Постигане на всички планирани показатели на филиалите в региона
  • Навременно установяване на евентуални отклонения от плановите показатели и взeмане на всички необходими мерки за решаването им
  • Регулярно подготвяне на доклади за състоянието на филиалите, които предоставя на Ръководители отдел "Продажби"
  • Въвеждане и утвърждаване на ориентирано към клиентите поведение сред служителите във филиалите, за които отговаря
  • Изграждане и поддържане на добра информационна мрежа с цел оптимизация на съвместната работа с другите отдели в компанията

Изисквания към кандидатите:

  • Отлични умения за водене на преговори, справяне с конфликтни ситуации
  • Добри аналитични и организационни способности
  • Ръководен и търговски опит в FMCG-сектора – минимум три години
  • Завършено висше образование (икономическа насоченост - предимство)
  • Добри компютърни умения – MS Office
  • Познания по немски и/или английски език са предимство
  • Мобилност и готовност за пътуване в страната
  • Уравновесеност, креативност и активност

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и желаете да станете част от екипа ни, моля, изпратете автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

БИЛЛА България

Търговска мрежа в страната

Оформяме живота отвъд всички очаквания

Фокусираме се върху хората

Приветстваме идеите и имаме смелостта да променяме

Стремим се към непрекъснато развитие

Превръщаме идеите в реалност

Грижим се и инвестираме в бъдещите поколения

Винаги сме ориентирани към резултати

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Билла България ЕООД

Кандидатствай по тази обява
Билла България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Билла България ЕООД
Всички обяви на Билла България ЕООД