14.02.2020, Ref.#: MTS_2/20
★★★★★ Инженер/техник - сервиз и поддръжка в производство, МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Инженер/техник - сервиз и поддръжка в производство

В „Мултивак България Продакшън“ работим със съвременни практики в областта на металообработването, използваме нови, последно поколение машини, инструменти и оборудване на най-високо ниво. Без компромиси в условията на труд.
Компанията дава възможност за лична изява в разрастваща се мултинационална компания. Перспективата е до там, до където човек иска да развие себе си. Зад вас стои екип от професионалисти, който във всеки един момент е на разположение.

Във връзка с мащабното разширяване на дейността си и производствения капацитет в София, „Мултивак България Продакшън“ търси организирана и отговорна личност за позицията:

Инженер - сервиз и поддръжка в производство

Ние ви предлагаме:

• Работа с ново, поддържано и модерно оборудване;
• Отлична работна среда;
• Работа в силен екип от опитни професионалисти;
• Да бъде част от интернационална компания, която е лидер в областта си;
• Конкурентно възнаграждение;
• Възможност за професионално развитие в стабилна мултинационална компания;

При нас ще получите дългосрочни възможности в една разширяваща се компания с глобално присъствие и позитивна работна атмосфера!

Вашите задължения:

• Извършва техническа поддръжка, огледи и ремонти на извънгаранционните машини, според изискванията на производителя;
• Координира и съдейства на външния сервиз при възникване на сериозни проблеми по гаранционните машини;

• Попълва паспорта на машинни при всяка една извършена дейност и интервенция;
• Участва в аварийни и планирани ремонти;
• Полага превантивни грижи за целия машинен парк и прилежащите към него системи;
• При проблем отговаря за диагностицирането и отстраняването на неизправности по машините;
• Подава информация за необходимостта от резервни части, консумативи и инструменти;
• Поддръжка и работоспособност на машините - стругове, фрези, лентоотрезни, прътоподаващи, настолни бормашини и др.;
• Следи за доброто състояние и работата на повереното му оборудване и уреди;

Вашият профил:

• Техническо образование - електротехника, електроника, мехатроника, механика;
• Опит минимум 2 години в поддръжка и сервизиране на машини в производството;
• Предимство ще е опит в поддръжката и ремонта на стругове и фрези с ЦПУ;
• Поемане на инициативност и отговорност в екипната работа;

• Високо ниво на комуникативност и позитивно отношение към поетите отговорности;
• Способност за разрешаване на проблеми;
• Гъвкавост и адаптивност при разпределение на задачите;
• Отлични умения за лична организация и управление на времето;
• Английски език - добро работно ниво;

В случай, че обявата представлява интерес, моля изпратете CV и кратко мотивационно писмо чрез формата за кандидатстване. Моля посочете възможен срок за започване на работа и очаквано възнаграждение.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД
Всички обяви на МУЛТИВАК БЪЛГАРИЯ ПРОДАКШЪН ЕООД