14.02.2020
★★★★★ Продавач-консултант, ЛМ Керамик ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1000 до 1400 BGN (Нето)

Продавач-консултант

Основна дейност на фирма ЛМ Керамик ЕООД е внос на стоки за обзавеждане на баня като плочки, гранитогрес, душ кабини,санитарен фаянс, смесители, хидромасажни панели,мебели и аксесоари за баня.Предлагаме и поддържаме голямо разнообразие на решения за обзавеждането и реновирането на всичко за банята на едно място.

 Търсим да назначим  продавач-консултанти за НОВООТКРИВАЩИЯ ни се магазин в София на бул.Симеоновско шосе №16- *Магазин Баня +*
Изисквания :
- Добра компютърна грамотност - Word, Excel и ViSoft/предимство/;
- Опит в сферата е предимство;
- Добри комуникативни умения,способност за общуване с клиенти;
- Умение за работа в екип,инициативност;
Основни задължения:
- Консултиране на клиентите и извършване на продажби;
- Подреждане и зареждане на стоки;
- Организиране на поръчки и доставки;
- Изготвяне на 3D проекти на бани/предимство/;
Ние предлагаме:
- Работа в успешно развиващ се динамичен екип ;
- Възможност за обучение и работа със специализирани програми за визуализация;
- Мотивиращо и редовно заплащане;
- Трудов договор, осигуровки и дългосрочна заетост.

Ако вакантната позиция представлява интерес за Вас,изпратете подробна автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички предоставени документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ЛМ Керамик ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛМ Керамик ЕООД
Всички обяви на ЛМ Керамик ЕООД