13.02.2020, Ref.#: T_GF
★★★★★ Учител в детска градина The Castle, ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА БРИТАНИКА ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Учител в детска градина The Castle

The Castle e образователен проект на Britanica, организация с над 20 години опит в обучението на деца. Нашата детска градина е място за истински дами и рицари, които с наша помощ ще усвояват английския език от най-ранна възраст.
Какво ни прави специални? Приятелската атмосфера, работата в тясно сътрудничество и липсата на излишни официалности са високо ценени от целия ни екип.
Как се грижим за професионалното развитие на нашия екип? Всички служители преминават въвеждащо фирмено обучение и периодични обучения в професионалната област, в която работят.
Във връзка с разширяване на дейността си, детска градина The Castle търси динамични и инициативни личности, които да станат част от нейния екип на позиция :

Учител в детска градина

Вашите отговорности:

- Планира възпитателно-образователната дейност и прогнозира очакваните резултати;
- Подбира и планира адекватни методи, средства, материали, инструментариум за реализация на конкретна образователна дейност;
- Съдейства за максимално развитие и изява на личностния потенциал на всяко дете, съобразно индивидуалните му заложби, способности, интереси и предпочитания;
- Осъществява работа по групи в заниманията на децата,съдейства и насърчаване индивидуалните интереси на детето;
- Умение за активно наблюдение играта на децата и планиране на индивидуални творчески занимания;
- Планира диагностична дейност, свързана с развитието на децата;
- Планира взаимодействието с родителите и партньорите в образователната дейност;

Нашите изисквания:

- Висше образование по специалност Предучилищна педагогика;
- Kвалификация "музикален педагог"  е предимство;
- Желание за овладяване и прилагане на различни методи във възпитателно-образователния процес;
- Умения за работа в екип;
- Владеене на английски език;

Какво предлагаме на бъдещия ни колега?

- Развитие и подкрепа на неговата/ нейната креативност и професионализъм в компания лидер в своята сфера;
- Работа в млад , енергичен и амбициозен екип;
- Постоянен дългосрочен ангажимент;
- Добро стартиращо заплащане с реална възможност за неговото повишаване след показани резултати след конкретен период от време.

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип.
Изпратете ни Вашето CV, мотивационно писмо.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА БРИТАНИКА ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА БРИТАНИКА ООД
Всички обяви на ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА БРИТАНИКА ООД