13.02.2020, Ref.#: 2002SCASR
★★★★★ СТАРШИ СПЕЦИАЛИСТ ВЪЗДУШНА СПЕДИЦИЯ, Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Ние, Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД, утвърден доставчик на комплексни логистични услуги на българския пазар и предпочитан партньор в осигуряването на иновативни решения в страната и чужбина, отправяме покана към компетентни и мотивирани личности, желаещи да се присъединят към екипа ни на позиция:

СТАРШИ СПЕЦИАЛИСТ ВЪЗДУШНА СПЕДИЦИЯ
Ref 2002SCASR
Гр. София

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

Изпълнява ключова роля в предоставянето на услуги по организиране на въздушен транспорт на товари за клиентите на компанията като:

  • Отговаря на запитвания за въздушни услуги, консултира клиентите, предлага решения, удовлетворяващи техните нужди, договаря параметри по сделките
  • Поддържа контакт и взаимодейства с основните превозвачи, агенти и партньори на дружеството с цел осигуряване на оптимални условия
  • Активно ценообразува и оферира по клиентските запитвания
  • Осигурява необходимата информация за създаването и управлението на сделките за въздушен транспорт в специализираната система на компанията
  • Отговаря за процеса по оперативно изпълнение на услугите
  • Участва в анализа на резултатите на дейността, в разработване и усъвършенстване на продуктите и услугите и бизнес развитието на отдела.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше образование
  • Минимум две години професионален опит в спедицията: обслужване на клиенти и организиране на въздушен транспорт
  • Отлично познаване на процеса по въздушна спедиция и участниците в него, съпътстващите документи, регулациите и пазарните условия
  • Много добра компютърна грамотност – MS Office, електронна бизнес поща, работа със специализирани системи
  • Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Организирана личност, способна да поставя приоритети, да спазва срокове и да работи под напрежение
  • Търговски умения: предлагане на решения, ценообразуване и офериране
  • Развити умения за обслужване на клиенти
  • Амбиция за постигане на резултати
  • Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип.

РАБОТНОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

  • Трудов ангажимент в компания с отлична репутация, един от супербрандовете на България за 2019/2020 г
  • Разнообразна и предизвикателна работа в екип от професионалисти и международна бизнес среда, даваща възможност за обогатяване на професионалните знания и професионално развитие
  • Атрактивно възнаграждение, комбинирано със стимули при постигнати резултати.

ОБУЧЕНИЕ И РАЗВИТИЕ

КАРИЕРНО ИЗРАСТВАНЕ

ПРИЯТЕЛСКА СРЕДА

ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗДРАВНО ОСИГУРЯВАНЕ

ЗОНА ЗА РЕЛАКС И ИГРИ

СПОРТНИ АКТИВНОСТИ

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД

Кандидатствай по тази обява
Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД
Всички обяви на Юнимастърс Лоджистикс Ес Си Ес ЕООД