13.02.2020, Ref.#: AKR/0313OR
★★★★★ АНАЛИЗАТОР ОПЕРАЦИОНЕН РИСК, Дирекция „Анализ и контрол на риска”, гр. София, ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Длъжност: АНАЛИЗАТОР ОПЕРАЦИОНЕН РИСК

Дирекция: Анализ и контрол на риска

Ref.No: AKR/0313OR

Задължения и отговорности:

  • Анализира бизнес процесите в банката от гледна точка на операционния риск и дава препоръки за подобряването им
  • Координира централизираното събиране на информация за операционните събития и извършва качествен контрол на подаваните данни
  • Дефинира количествени индикатори за измерване на операционния риск
  • Осъществява вътрешна оценка на операционния риск (qualitative self-assessment)
  • Изготвя месечни анализи и доклади за динамиката и нивото на операционен риск, на който е изложена Банката
  • Участва в разработването на правила, методи и системи свързани с измерването и управлението на операционния риск

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование степен Бакалавър/Магистър, специалност Счетоводство, Финанси, Икономикс или друга аналогична.
  • Познания по отношение методите за оценка на операционен риск
  • Добри компютърни умения
  • Опит в областта на вътрешния или външния одит са препоръчителни и се считат за съществено предимство
  • Аналитичност и прецизност в работата
  • Много добро ниво на ползване на английски език писмено и говоримо
  • Комуникативност, умения и нагласа за работа в екип
  • Способност за работа под напрежение и спазване на срокове
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД

Кандидатствай по тази обява
ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД  Известие за нови обяви
Повече за ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД
Всички обяви на ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД