13.02.2020, Ref.#: SF018
★★★★★ ИНЖЕНЕР ТЕХНИЧЕСКИ ОТДЕЛ, SysTeh Bulgaria Ltd  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ИНЖЕНЕР ТЕХНИЧЕСКИ ОТДЕЛ

SysTeh (старо име РАК ООД) водещ дистрибутор на системи за сигурност.
Вече 25 години предлагаме надеждно партньорство, високо качество на решенията и продуктите, които внасяме и разпространяваме на пазара в България.

Във връзка с разширяване на технически отдел, СисТех България ТЪРСИ да назначи

ИНЖЕНЕР ТЕХНИЧЕСКИ ОТДЕЛ в офис София.

Изисквания:
- Оперативност, бързина и работна концентрация;
- Отлични комуникационни умения;
- Мотивация за работа и желание за развитие;
- Познание за архитектура/хардуер/софтуер за видеонаблюдение, СОТ, контрол на достъп;
- Практически умения за свързване/инсталация/настройка на слаботокови системи;
- Английски език на средно/високо ниво;
- Висше техническо образование е предимство.

Отговорности:
- Тества продуктите и решенията за всички раздели на системите за безопасност/сигурност;
- Сравнява, анализира, демонстрира продукти и решения, както и техните опции;
- Превежда от Английски на Български менюта, инструкции, технически материали;
- Участва в подготовката на технически обучения;
- Ежедневно консултира партньори за технически консултации онлайн и лице-в-лице;
- Води техническа кореспонденция с доставчиците на Систех;
- Отразява извършените услуги по технически консултации ежедневно;

Компанията предлага:
- Динамична работа в млад екип.
- Отлична работна среда и условия.
- Мотивиращо възнаграждение
- Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие.

Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте мотивирана личност да работите в компания, която е водещ дистрибутор на пазара за системи за сигурност, Моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка. Мотивационно писмо ще улесни избора ни. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на SysTeh Bulgaria Ltd

Кандидатствай по тази обява
SysTeh Bulgaria Ltd  Известие за нови обяви
Повече за SysTeh Bulgaria Ltd
Всички обяви на SysTeh Bulgaria Ltd