13.02.2020
★★★★★ Ръковордител на мобилна група за професионално почистване, РАЙТ КЛИЙНИНГ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Ръковордител на мобилна група за професионално почистване

Фирма "Райт Клийнинг" ООД стартира дейността си през 2008 г., като фирма за професионално почистване и към момента е с над 1200 служители.
Във връзка с постоянния ръст на компанията и разширяване на дейността търсим да назначим:
Ръководител на мобилна група за професионално почистване

Отговорности:
-Самоинициативен, отговорен и контактен служител с ръководни умения и опит в сферата;
-Контрол, организация и качество на услугата
-Комуникация с Възложилите
-Предоставяне на фактури и протоколи на Възложилите
-Инструктажи на служители
-Ежедневен контрол и посещение на обекти

Изисквания:
-Професионален опит в сферата на „Професионално почистване“ или “Озеленяване“ минимум една година /Предимство/
-Средно образование
-Шофьорска книжка
-Отговорност и стриктен при изпълнение на поставените задачи
-Коректност, лоялност, добра комуникация и работа в екип

Ние предлагаме:
-Високо възнаграждение
-Постоянна работа на пълен работен ден
-Трудов договор и редовно заплащане на точна дата
-Възможност за професионално развитие
-Периодично обучение с цел повишаване на квалификацията
-Приятна работна атмосфера в дългогодишен екип

Ако проявявате интерес и и покривате Нашите изисквания, може да изпращате CV с актуална снимка или да се свържете с нас на:

тел. 0878 659 839 - Йовица Трайковски

Всички предоставени данни от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Работодателят в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
РАЙТ КЛИЙНИНГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за РАЙТ КЛИЙНИНГ ООД
Всички обяви на РАЙТ КЛИЙНИНГ ООД