13.02.2020, Ref.#: M/ATM
★★★★★ Мениджър връзки с търговци и продажби, Отдел „АТМ, ПОС и терминали за самообслужване, Пощенска банка  Вижте визитка на компанията
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

Мениджър връзки с търговци и продажби, Отдел „АТМ, ПОС и терминали за самообслужване

Пощенска банка търси да назначи мотивиран, отговорен, продажбено ориентиран служител за позицията на:

Мениджър връзки с търговци и продажби, Отдел „АТМ, ПОС и терминали за самообслужване“

Отговорности:

• Активно предлагане и продажба на ПОС терминали на клиенти - юридически лица;

• Проучва пазара и открива потенциални нови партньори за приемане на разплащания с карти;

• Провежда активни срещи с клиенти с цел активиране и оптимизиране на поверения портфейл. Води преговори за ценови параметри и условия, съгласно утвърдени вътрешни правила и процедури на Банката;

• Управлява портфейл от клиенти с инсталирани ПОС терминали. Анализира ефективността на мрежата ПОС терминали на поверения портфейл;

• Организира и провежда обучения при търговци за работа с ПОС;

• Управлява и организира поверения портфейл от клиенти за реализиране на съвместни програми и кампании;

• Изготвя статистически справки и презентации свързани с дейността;

• Дава предложения и участва в процеси свързани с подобряване на дейностите в секцията;

• Изпълнява други задачи, възложени от прекия ръководител и ръководството на банката

Изисквания за заемане на длъжността:

 Висше икономическо образование
 Професионален опит: минимум 1 година в работа с клиенти юридически лица
 Опит в продажбата на финансови продукти ще се счита за предимство
 Много добри продажбени умения
 Умения за водене на преговори
 Добри комуникативни умения и умения за работа в екип
 Отлични аналитични умения
 Отлична компютърна грамотност (MS Office)
 Добро ниво на английски език (писмено и говоримо)
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Пощенска банка

Кандидатствай по тази обява
Пощенска банка  Известие за нови обяви
Повече за Пощенска банка
Всички обяви на Пощенска банка