13.02.2020
Журналист/копирайтър, Фондация Николаевка
Дистанционна работа; Пълно работно време; Заплата 650 BGN (Бруто)

Журналист/копирайтър

Неправителствена организация, на която мисията е да търси и осигурява работа на лица в неравностойно положение. Позициите са свързани с работа по проект по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ и целта е да се създаде социално предприятие свързано със стартирането на нов информационен сайт във Варна. Търсят се хора, които имат опит в сферата на журналистиката или са копирайтъри. Основно изисквание е те да са с намалена работоспособност /ТЕЛК над 50%/.

Предлагаме възможност за работа от дома и гъвкаво работно време. Освен основната заплата има възможност за допълнителни доходи от реклама ако се развие сайта.

Основни задължения:
• Следене на информационния поток в страната
• Писане и преработване на текстове
• Работа в социалните мрежи

Изисквания:
• Отлична писмена грамотност
• Добра обща култура в сферата на политиката, спорта, културата и др.
• Компютърна грамотност – работа с офис пакет и в Интернет
• Собствен компютър с неограничен достъп до Интернет
• Отговорност към работата и добри комуникационни умения
• ТЕЛК решение – над 50%

Ние предлагаме:
• Работа от дома
• Гъвкаво работно време
• Предварително обучение
• Възнаграждение малко на минималната работна заплата
• Трудов договор

Предимства:
• Предишен опит на подобна позиция
• Подходящо висше образование
• Владеене на чужд език
• Работа със софтуер за графична обработка – Adobe Photoshop, GIMP или др.

Кандидатствай по тази обява
Фондация Николаевка  Известие за нови обяви
Повече за Фондация Николаевка
Всички обяви на Фондация Николаевка